[Çözüldü] Animefreak sitesinde alt yazı sorunu

Başlatan prensgold, 13 Temmuz 2009 - 14:35:44

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

prensgold

http://www.animefreak.tv sitesinden anime izliyordum.Seçeneklerde türkçenin de bulunduğu üç dil seçeneği var.Bir kaç gün öncesine kadar rahatlıkla Türkçe altyazı izlerken görülüyordu.Ancak şimdi görülmüyor.Hatta önceki izlediklerime de baktım gene gözükmüyor.Diğer işletim sisteminde denedim orda sorunsuz çalışıyor.Altyazı gözüküyor.Bu neden kaynaklanmış olabilir?Bir eklentiyi sildim acaba?

ironic

Rastgele bir videoda denedim ve seçeneklerde ve filmde TR alt yazı çıktı. Çözüm önerisi olarak tarayıcı geçmişini temizle, Reklam eklentilerini devredışı bırakıp tekrar dene.

prensgold

Önerinizi yaptım.Bir değişiklik olmadı.Altyazılar gömülü değilmi neden gözükmüyorlar acaba?

ironic

Hem FF hem de Opera , ikisinde de sorun yok bende.

Başka bir öneri olarak,

Home/kullanıcı adı/.adobe ve home/kullanıcı adı/.macromedia dosyalarını tarayıcı kapalıyken silip tekrar deneyin.

prensgold

Onlar silik.Ancak opera bende kurulu değil.Bu yaptıklarım firefoxta geçerli idi.Operayı bi kurim bakim ne olacak.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 13 Temmuz 2009 - 17:17:36

Ya herkesten özür dilerim...Sizleri ve kendimi dikkatsizliğimden uğraştırdım.Ses butonun yannda küçük altyazı kapatma butonu var.Fazla bellirgin değil.Operayı kurunca o tıklanmamış olarak geldi.Yeni dikkatimi çekti sesi kısarken.Birçok şeyi kurup kaldırmaktan bi hal olmuştu.Buarada operanın tadınada vardık :)...Herkese Teşekkür Ederim.