İZArc Sorunu

Başlatan DyiNg_FeTuS, 10 Temmuz 2009 - 18:41:11

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

DyiNg_FeTuS

Arkadaşlar internetten windows xp dosyalarını rarlı şekilde indirdim izarc programıyla rarlı dosyaları çıkartmak istiyorum ama hata veriyor
NEC FS (spelling)

raspacı

Normal şekilde sağ tıklayıp buraya çıkar deyince açılmıyor mu .rar uzantılı dosyalar? Bende açılıyor da...
nereye gidersen git kendini de götürürsün.

DyiNg_FeTuS

ozaman da açılamadı arşiv türü desteklenmiyor diyor
NEC FS (spelling)

localhost

rar veya unrar programini kurdunmu ? Kurmadiysan asagidaki kodla bir kac arsiv programi kurabilirsin.

sudo apt-get install unrar-free p7zip-full p7zip-rar rar
Linux LPIC1 - MCSA

DyiNg_FeTuS

bu işe yaradı hata ortadan kalktı teşekkür ederim yalnız kafama bi soru takıldı bu dosyaları indirirken rar şifresi de verilmiş fakat bana rar şifresi sormadı bunun nedeni nedir sizce?
NEC FS (spelling)

localhost

Sifrelemeyi yapamamislardir. Sifre istese sizden de sifre istenir.
Linux LPIC1 - MCSA

command

Alıntı yapılan: DyiNg_FeTuS - 10 Temmuz 2009 - 18:41:11
Arkadaşlar internetten windows xp dosyalarını rarlı şekilde indirdim izarc programıyla rarlı dosyaları çıkartmak istiyorum ama hata veriyor

Bu işlemin yasal olmadığının farkındasınızdır umarım ?

setare

ekran görüntüsünü çok beğendim mahsuru yoksa ekran kartını söyleyebilirmisin marka, model

Yiğit Ateş

Alıntı yapılan: setare - 10 Temmuz 2009 - 23:04:05

ekran görüntüsünü çok beğendim mahsuru yoksa ekran kartını söyleyebilirmisin marka, model
Ekran kartıyla ne alakası var ki?

setare

Alıntı yapılan: samurai - 10 Temmuz 2009 - 23:11:26
Alıntı yapılan: setare - 10 Temmuz 2009 - 23:04:05

Ekran kartıyla ne alakası var ki?
ilk mesajdaki resimdeki ekran görüntüsünü beğendim ve ekran kartını merak ettim

utdmr

Alıntı yapılan: setare - 10 Temmuz 2009 - 23:17:11

Masaüstü görünümü ekran kartına bağımlı değildir ki, çok eski olmadığı sürece bütün kartlarla aynı görünümü elde edebilirsin:)
Kişisel Blogum: Çoğunlukla Zararsız - cogunluklazararsiz.org
--
Any intelligent fool can make things bigger, more complex, and more violent. It takes a touch of genius -and a lot of courage- to move in the opposite direction.

setare

Alıntı yapılan: utdemir - 10 Temmuz 2009 - 23:20:20

Masaüstü görünümü ekran kartına bağımlı değildir ki, çok eski olmadığı sürece bütün kartlarla aynı görünümü elde edebilirsin:)
size katılmıyorum bir çok bilgisayar kullandım ve benim de 2 tane bilgisayarım var ekran kartına göre görüntü çok farkediyor. Masumane bir sorumdan neden bu kadar rahatsız oldunuz asıl onu anlamadım

heartsmagic

Alıntı yapılan: setare - 10 Temmuz 2009 - 23:33:08
Alıntı yapılan: utdemir - 10 Temmuz 2009 - 23:20:20

size katılmıyorum bir çok bilgisayar kullandım ve benim de 2 tane bilgisayarım var ekran kartına göre görüntü çok farkediyor. Masumane bir sorumdan neden bu kadar rahatsız oldunuz asıl onu anlamadım

Ortada bir rahatsızlık yoktur bence, zaten cümlenin sonunda da gülme ifadesi var. Kısacası karşılıklı fikir teatisidir bu olsa olsa.
Bu arada konu çözüldü ancak sorulan soruya cevap gelene kadar beklemekte sanırım bir sorun olmaz.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.