MSN Hatası: Arkadaşlık adı çok hızlı değişiyo

Başlatan kuleyni, 05 Temmuz 2009 - 16:21:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

kuleyni

Günlük işlerimi yaparken her zaman ki gibi msn açtım.(pidgin kullanıyorum)Pidgin programını açtıktan 2-3 saat sonra şu hatayı verdi:"MSN Hatası: Arkadaşlık adı çok hızlı değişiyo"
ve bu hatayı çok fazla verdi.Compizi görsel efektleri kapattı.Masaüstü çalışma alanını dört olarak kullanıyodum hatadan sonra iki olmuş.Neden acaba?

agritux

Ben o hatayı çok nadir alıyorum ama farklı bir durum. Msn kontakt listeme ulaşamadığında hepsini tek tek eklemem için onay istiyor. Onay verdiğimde o hatayı alıyorum.

kuleyni

helluri

Alıntı YapBen o hatayı çok nadir alıyorum ama farklı bir durum. Msn kontakt listeme ulaşamadığında hepsini tek tek eklemem için onay istiyor. Onay verdiğimde o hatayı alıyorum.
bu durum bana pidgin kullanmayı bıraktırdı. ben de nadir alıyorum ama arada çıkıyor
bu tek tek eklemek için onay meselesi yüzünden artık sevsem de pidgin kullanmıyorum..

agritux

@helluri msn için kullandığınız adres, hotmail nokta com yada windwoslive nokta com dan farklı bir adres mi? Benim öyle olduğu için bu sorunla karşılaştığımı düşünüyordum.

tasy

Alıntı yapılan: sessizce - 05 Temmuz 2009 - 16:30:24
@helluri msn için kullandığınız adres, hotmail nokta com yada windwoslive nokta com dan farklı bir adres mi? Benim öyle olduğu için bu sorunla karşılaştığımı düşünüyordum.

benimki msn.com ama hiç böyle bi hatayla karşılaşmadım... Nazar değmesin  :D

helluri

kuleyni

Ordaki habede web messenger dan bahsediliyor galiba.Yanılmıyorsam şu tarayıcı üzerinden msn açma olayı kaldırılıyor.Zaten kullanılışlı bişey değil bence.

umutubuntu

Evet, yorumlara bakınca anlayabildim bende :)
Tarayıcılar üzerinden messenger'a giriş yapılamayacak anlamında.
Ancak e-buddy'den denemesini yaptım girilebiliyor.