VirtualBox - İki ayrı işletim sisteminin masa üstünü birleştirme

Başlatan Artikozgurum, 27 Haziran 2009 - 20:34:29

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Artikozgurum

Arkadaşlar sizler için bir ders hazırladım umarım beyenirsiniz ve işinize yarar.

[youtube=425,350]http://www.youtube.com/watch?v=1AhxGQBn5zk[/youtube]

Sherlock Holmes

Müzik hangi dilde ?
Aydınlatıcı bir video olmuş.
Teşekkürler.  ;)

Bedreddin

Videonun arkasındaki müzik biraz daha hafif bir müzik olabilirmiş bence. :) Elinize sağlık.
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
ve bir orman gibi kardeşçesine,
      bu hasret bizim!

Artikozgurum

Video müziğinde arap rap kulandım eğer dikkat ederseniz her video sunumlarıma değişik devletlerim müziklerini koyuyorum. Bunun nedeni ise kardeşliğimizi temsil ediyor.

Sherlock Holmes

Ben ilk defa videonu izledim.
Ama bundan sonra dikkat edeceğim.
ilk defa arapça Rap dinledim sayenizde   :D

kuleyni

çok güzel bir bilgi edinmiş oldum çok teşekkürler.Merak ettim gerekli olayları bitirdikten sonra xp çalışırkem compiz açılabilir mi?

Artikozgurum

Compizi sadece iki masaüstünü birleştirirken ve birleşik kullanırken kapatıyorsunuz.

Mesaj tekrarı yüzünden mesajınız birleştirildi. Bu mesajın gönderim tarihi : 27 Haziran 2009 - 21:20:00

Alıntı yapılan: idimas_- - 27 Haziran 2009 - 20:58:25
Ben ilk defa videonu izledim.
Ama bundan sonra dikkat edeceğim.
ilk defa arapça Rap dinledim sayenizde   :D
İlginiz için teşekkür ederim.

kuleyni

Artikozgurum

ihtiyar said

Öncelikle güzel bir anlatım olmuş, henüz tamamını izlemedim.

1. "beyenirsiniz" değil "beğenirsiniz" olmalı.

2. Açıklama yazısı renkli ve kalın olmasa da olur, hatta daha güzel olur -bence.

3.Müzik ne kadar güzel olursa olsun, zoraki dinlettirilen müzikler her zaman olumsuz tepki almıştır. Örnek olarak, web sitelerinin açılışlarına müzik eklemek profesyonelliğe aykırıdır ve kullanıcıyı soğutur. Müziksiz ya da sizin sesinizin -yönlendirmelerinizin- olduğu bir video daha güzel olurdu diye düşünüyorum.

Tabi eline sağlık demeden de göndermeyeyim mesajı. ;)

Artikozgurum