Forumdaki yeni çay simgelerini beğendiniz mi?

Başlatan eren, 15 Haziran 2009 - 00:35:51

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Forumdaki yeni çay simgelerini beğendiniz mi?

Evet
44 (50%)
Hayır
28 (31.8%)
Kısmen
16 (18.2%)

Toplam Oy Verenler: 0

eren

Forumdaki yeni çay simgelerini beğendiniz mi? Yoruma açıktır.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

FıratikUS

Demli bir çayın hatrı büyük olur.)Süper olmuş derim.
"Yok boşluktan başka bir şey toz nereye konacak"

tasy

Normal üyelerinki iyide yönetimin falan bazılarında çaydanlık, semaver falan var onlar pek hoş durmamış açıkçası. Normal üyelerinki süper olmuş ama... Bu durumda evetmi demem lazım hayırmı :D

Contempt

Çok abartılı buldum foruma yakışmadığını düşünüyorum
Herşeye Rağmen...

GNUbuntu

Bize ait bir şey olması güzel. Zamanla göze hoş görünmeyen tarafları düzeltilirse çok daha iyi duracağına eminim.
Önce Saygı...

ciwans

Alıntı yapılan: tasy - 15 Haziran 2009 - 00:44:33
Normal üyelerinki iyide yönetimin falan bazılarında çaydanlık, semaver falan var onlar pek hoş durmamış açıkçası. Normal üyelerinki süper olmuş ama... Bu durumda evetmi demem lazım hayırmı :D
Bu düşünceye katılarak. Kısmen diyorum :)

-Evet
-Hayır
-Kısmen
Adresinde yokluğunu kıyamet bilerek, Sadece susarak özlüyorum seni, Hiç tanımadan ne garip...

eren

Kısmen seçeneğini ekledim ama kısmen bence arada kalmakla eş değer.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

ciwans

Evet arada kaldım. işin açıkçası yöneticilerin simgeleri ilk etapta çok büyüktü biraz göz yoruyordu fakat şu anda hoş olmuş.
Alıntı YapSiteye özgü olması güzel fakat ubuntuforums'taki kahve çekirdekleri... Ah ah o kahve çekirdekleri :D hele birde cezve, türk kahvesi fincanı ve motifleriyle zenginleştirilse tadından yenmez :-\
Adresinde yokluğunu kıyamet bilerek, Sadece susarak özlüyorum seni, Hiç tanımadan ne garip...

agritux

Alıntı yapılan: ciwans - 15 Haziran 2009 - 03:54:23
Siteye özgü olması güzel fakat ubuntuforums'taki kahve çekirdekleri... Ah ah o kahve çekirdekleri :D

+1

21st

alışılagelmiş yıldızlardan sonra özgün simgeler foruma çok yakışmış  :)
yönetici simgeleri gerçi pek hoş durmamış , büyük görünüyor  :D
ben evet diyorum

canosayan

biraz büyük sanki. açıkçası bizim tayfanınkinide tam kavrayamadım. yeşil çay olduğunu düşündüm.
kısmeni işaretledim. ama şu küçülmeler olunca rahatsız etmedi.

elinize sağlık
Chmod bizim işimiz.

xwes

canosayan

küçülünce daha güzel oldu oyumu kısmenden evet e değiştirdim
Chmod bizim işimiz.

Dixie

Gayet güzel bence. Türküz çay severiz elbet. Şöyle ince belli bardakta çay ile muhabbettin tadına doyum olmaz.

Bedreddin

Wiki ve FCM tayfasının simgeleri hoş olmamış bence. Bunun yanı sıra çaydanlıktır semaverdir güzel olmuş küçülünce :)
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
ve bir orman gibi kardeşçesine,
      bu hasret bizim!

Onoktake

Alüminyum ve teflon çaydanlığı anladım da yeşil çaydanlık biraz sırıtmış bence. :D
Bu maskenin altında bir yüz var... Ancak benim değil.
Ne  altındaki kaslardan daha "ben"dir o yüz...
Ne de altındaki kemiklerden. Bu maskenin altında
etten daha fazlası var. Bu maskenin altında bir fikir var! Ve fikirler kurşun geçirmez!..

setare

yeni üyelerinki daha görkemli duruyor. dolayısıyle evet diyorum:D

erginemr

Alıntı yapılan: anonymtrk - 15 Haziran 2009 - 16:10:25
Alüminyum ve teflon çaydanlığı anladım da yeşil çaydanlık biraz sırıtmış bence. :D

Onlar yeşil çaydanlık değil, içinde renkli sıvıların bulunduğu saydam kettle'lar.  :D Renkleri, Wiki, FCM, Sudo ve Çeviri tayfalarının eski yıldız renkleriyle aynı seçtik: Wiki yeşil, FCM siyah, şeklinde... Tayfanın simgelerini seçerken, saydam kettle kullanmak ve ekipleri, eski renklerine göre ayırt etmek en mantıklı çözümdü.

Not: Sanırım Wiki tayfası yeşil renkten hoşlanmadı ama ben en çok Wiki tayfasının simgesini beğeniyor ve çok şık buluyorum. Biraz RPG oyunlardaki potion'ları çağrıştırıyor.

canosayan

hala kettel olduğundan emin değilim. ama alıştım. radyoaktif yeşil her zaman güzel renktir.
Chmod bizim işimiz.

ironic

Ben hayır ' ı işaretledim. Arada kalma ya da kararsız kalmayı sevmediğim için uygun olanı seçtim.  Hayır ve kısmen i ekledik mi 25 yapıyor ki bayağı yüksek bir oran. Çeşitli düzenlemeler yapılırsa daha da iyi olur. Ayrıca metal çaydanlık yerine porselen çaydanlık daha güzel olurdu. Üstü de Ubuntu renkleriyle bezenmiş. Google ' da porselen çaydanlık diye aratırsanız çok da güzelleri çıkıyor.  :)

raspacı

Alıntı yapılan: ironic - 15 Haziran 2009 - 17:04:40
Ben hayır ' ı işaretledim. Arada kalma ya da kararsız kalmayı sevmediğim için uygun olanı seçtim.  Hayır ve kısmen i ekledik mi 25 yapıyor ki bayağı yüksek bir oran. Çeşitli düzenlemeler yapılırsa daha da iyi olur. Ayrıca metal çaydanlık yerine porselen çaydanlık daha güzel olurdu. Üstü de Ubuntu renkleriyle bezenmiş. Google ' da porselen çaydanlık diye aratırsanız çok da güzelleri çıkıyor.  :)
Aynı şeylleri düşünmüsüz @ironic. Ben de 2 saat önce googleda porselen çaydanlık diye aratmıştım. Yazmayı düşündüm ama vazgeçtim.
Porselen demlik güzel göründü ama sorun da değil bana göre. Yıldız yerine çay işine girmek yaratıcı ve oş bir fikir olmuş. Önemli olan forumun genel niteliği. Bu tema sadelikten kopmakla estetik güzellik arasındaki çizgide hoş bir yerde durmuş. Rahatsız etmiyor hatta içimizi ısıtıyor diyelim. Emek harcayanlara da teşekkürlerimizi iletelim. Bu mesaj da burada bitsin artık:)
Karışık yazmışım biraz düzenledim.
nereye gidersen git kendini de götürürsün.

graindor

FCM tayfasındakiler çizgi filmlerdeki el bombaları sanki. :o Wiki taysanın anlaşılmıyor?
En güzeli ince belli bardaklar.Bence onlar kalsın sadece.Üyeler rütbe kazandıkça bardaklar dolsun.

Bedreddin

Bence tayfalar imzalarına bir süre not düşsün bunlar kettle ona göre diye :D Yoksa anlaşılması çok güç.
Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür
ve bir orman gibi kardeşçesine,
      bu hasret bizim!

NuCLeuS

Yaprakların dışındaki simgeleri pek beğendiğimi söyleyemeyeceğim...

yvz

İlk gördüğümde Mint'le alakalı bir şey sandım yaprakları. Güzel olmuş olmasına da, ben pek sadelik yanlısı biri olduğumdan pek beğenmedim açıkçası. Öte yandan yıldızlardan daha iyi olduğunu düşünüyorum, en azından özgün olmuş.