taze yapraklar, yeşil çay :)

Başlatan özgürubuntu, 14 Haziran 2009 - 02:19:06

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

özgürubuntu

Az önce farkettim, Profil ayarlarımla oynarken, hoş süpriz oldu.. Güzel oldu valla elinize sağlık ((:

eren

Daha yeni yeni adapte ediliyor sisteme.
Forumda açtığım eski konularla veya belgelerle ilgili yardım gerekiyorsa lütfen ilgili konunun altına yazın, mutlaka yardım edenler olacaktır. Forum dışı ortamlardan bana ulaşıp yardım isteyenlere maalesef yardım edemiyorum. Anlayışınız için teşekkür ederim.

empax

ilginc olmus :D

Cay bizden
Semaver sizden  :P

بسم الله الرحمن الرحيم
|ACEMİLER İÇİN İLK DURAK|Çözüldü|Kod etiketi|

mustafa.tr

Ben çay bahçesi olmuşum. Çay bahçelerini de çok severim. İsabet olmuş :)

xwes

Dogrusu ben pek begenmedim. Fazla dikkat çekiyor.

ciwans

Enteresan olmuş bi baktım çay bahçeşi olmuşum günde 10-15 kupa çay, kahve içen bana bundan daha iyi ''rütbe'' ne olurdu diye düşünmüyor değilim. :D
Bu değişikliğin nedeni nedir acaba?
Adresinde yokluğunu kıyamet bilerek, Sadece susarak özlüyorum seni, Hiç tanımadan ne garip...

ironic

Alıntı yapılan: ciwans - 14 Haziran 2009 - 08:10:11
Enteresan olmuş bi baktım çay bahçeşi olmuşum günde 10-15 kupa çay, kahve içen bana bundan daha iyi ''rütbe'' ne olurdu diye düşünmüyor değilim. :D
Bu değişikliğin nedeni nedir acaba?

http://forum.ubuntu-tr.net/index.php/topic,7577.0.html

EnziM

Sanki çok büyük ve dikkat çekiyorlar gibi geldi biraz küçültebilme imkanımız varmı :)

Bloodless

Çok büyükler :) pek iyi durmuyorlar
Samsung R620-FS03TR Kullanıcısı

AbkHaZiaN

Benim Çaylar şirketten ama hepsini içip bitirmişim :)

agritux

canosayan

Chmod bizim işimiz.

ironic

AbkHaZiaN

Küçük Küçük tatlı penguenler koyulsa rütbe isimleri eskisi gibi yeni penguende bir penguen penguende 2 penguen paylaşımcı penguende 3 penguen... :)

agritux

Evet sanırım çaylar biraz alakasız olmuş :P

maxxblade

Alıntı yapılan: sessizce - 14 Haziran 2009 - 13:06:00
Evet sanırım çaylar biraz alakasız olmuş :P
evet ama komik olmuş sadece simgeler biraz büyük...  :P
yeşil çayıda hiç sevmem  :D

opusxx

Benim de çok gitti tersine  :D rengarenk olmuş form.  Bir de '' Form Yöneticisi '' gibi ünvanlar yerine '' Kahve işletmecisi '', '' Komi '' gib  ünvanlar olsaymış...  :D
nVidia GeForce 8600 GT (512)
Lxde + Awesome wm 3.4.6
philips 109b6 (19 inc )
AMD Athlon(tm) 64 Processor 3000+  1024 ram,

Bloodless

Eskiye dönelim Lütfen Yada seçenek sunulsun isteyen istediği şekilde görebilsin. Tema ayarı gibin bişi olsun?
Samsung R620-FS03TR Kullanıcısı

semih85

Evet boyutlar çok büyük olmuş. Değişik penguenler olsa forumLa daha ilgili olmuş olur bence
~ hoşça'kal'

Sistem İşlemci; core i5 ekran kartı: nvidia geforce GTX920M Ram: 4GB DDR3 HDD: 320GB

foma

Resimlerin boyutları ve rütbelerin sırası verilerek bir yarışma düzenlenebilir. Yarışma bitiş tarihinden sonra da süreli bir anket açılır ve kazananın resimleri kullanılabilir.
Nükleer ile yaşamaya hazır mısın? Çözümsüz atıklara, kazalara, senden gizlenecek olan radyoaktif sızıntılara hazır mısın?
http://nukleer.greenpeace.org/?page=petition

agritux

Alıntı yapılan: canosayan - 14 Haziran 2009 - 12:53:03
Alıntı yapılan: sessizce - 14 Haziran 2009 - 12:47:01
Ben pek beğenmedim.

wiki tayfası olarak müracat mı etsek?

İkametgah kağıdım
Aile beyannamem
6 tane vesikalık fotom  hazır. Nereye başvuracağız?
acele etsek iyi olur :)

erginemr

Evet, foruma yeni bir soluk vermek ve biraz da eğlence olsun diye böyle bir şey düşündük. Attığınız mesaj sayısı arttıkça, çay yapraklarından çay bardaklarına, daha sonra da üzerinde Ubuntu amblemi olan kupalara geçiyorsunuz.

Resimleri hazırlamakla çokça ben uğraştım ve size gayet zahmetli bir iş olduğunu söyleyebilirim. Bu nedenle, elimizde böyle bir yarışma düzenleyecek şekilde alternatifler ve çalışma olanağı yok. Ayrıca, forumun SMF altyapısının böyle bir seçime (isteyen eski temayı, isteyen bu temayı kullansın şeklinde) izin vermesi mümkün değil. Ancak, genel kanı yeni sistemin beğenilmediği yönünde olursa, bu konuda bir anket düzenleyip çoğunluk kararıyla eski sisteme dönebiliriz.

Bu sistem, Ubuntuforums.org'da kullanılan sistemin aynısı. Ancak orada kahve türevleri kullanılıyor. Bizse daha bizden olan çayı tercih ettik. Kullanıcı lakapları olarak da, yine çayla ilgili esprili ifadeler kullandık. Ben de resimlerin fazla büyük olduğu düşüncesindeyim. En kısa sürede resimleri küçülteceğiz. Yönetim olarak, sizin için hazırladığımız bu sistemi beğeneceğinizi umuyoruz.

By_Mihni

Böyle birşey olucağını tahmin ediyordum ama ne zaman olucağını tam kestirememiştim kısmet bugüne imiş :)

agritux

Resimler küçülürse daha güzel durabilir.

command