Amarok etiket & .ogg ses etiketi & amsn

Başlatan jose, 14 Haziran 2009 - 00:08:15

« önceki - sonraki »

0 Üyeler ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

jose

Arkadaşlar forumda anlatıldığı gibi amarok1.4 ü kurdum ben. Musicbrainz kullanarak  etiket oluşturmak isteyince ama "Fingerprinting of .mp3 files is not supported." hatası alıyorum ne yapmam gerek?
Diğer sorum şu  bütün gün forumdan öğrendiklerimle bişiler yaptım işte açılış ekranı, tema  vb değiştirdim ama açılış sesini .ogg herhangi bi ses seçince gökgürültüsü gibi bi ses çıkıo bu neden  acaba?
Son sorum da şu ben amsn kullanıyorum. En azından kullanmaya çalışıyorum daha çok özelliği olduğu için ama görüntü ve ses araçlarımı tanırtırken takılıo mikrofon sırasında. Bu konuda bişi yapabilir miyim çünkü bi kaç kez silip kurdum değişen bişi olmadı. Olmazsa bi o kadar daha çok özellikli başka sohbet programımı kurmalıyım? Heyecanlı penguen olarak şimdiden teşekkür ederim. :)
sudo apt-get kill windows~~Forza Ubuntu 9.04

Sherlock Holmes

jose

Hı hı ilk oraya baktım ama sorunuma çözüm bulamadım. Çünkü müzikleri açmada ya da video izleme de problemim yok hepsini izleyebiliyorum.Amsn i de kullanabiliyorum ama tanıtırken işte device ları takılıo :-[

heartsmagic

@jose (yani heyecanlı penguen :D) forumda bir başlıkta bir problem konuşmaya gayret ediyoruz.

Amarok problemin için:
sudo aptitude install libtunepimp5-mp3 komutu ile ilgili paketi kur.
Açılış sesi için yorum yapamıyorum ne yazık ki.

AMSN sürümün nedir? Belki daha güncel olanını elle kurarsan sorunun çözülebilir. Forumda nasıl yapılacağı anlatılıyordu.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

jose

UUUuups :( üzgünüm arkadaşlar artık öyle yapmam teşekkürler. Bu arada o paketleri indirdim heartsmagic artık hata vermiyor teşekkür ederim. Şey ben de son sürüm var ama amsn konusunda var 98 mi ne hane yükleyebilirsiniz die ama bazı arkadaşlar beta kasıyor deyince vazgeçtim yüklemekten  ::) durum bu.

heartsmagic

Kasıyor mu bilemem ancak deneme amaçlı kurulabilir :)
Ne yazık ki mikrofon konusunda pek bir fikrim yok.
Hayattan çıkarı olmayanların, ölümden de çıkarı olmayacaktır.
Hayatlarıyla yanlış olanların ölümleriyle doğru olmalarına imkân var mıdır?

Böylece yalan, dünyanın düzenine dönüştürülüyor.

jose

98 betatı da yukledim ama aynı şekilde mic tanıtırken takılıyor. Ben de dedim ki madem öle başka programları da deniyim kopete yi yukledim hosuma gitti. Dosya paylaşımı video chat var ama arkadaşımla denedik aradığında bende bişi çıkmadı kabul edemedim. Kopeteyle ilgili ayarları nasıl yapabilirim yardımcı olabilir misiniz?